KONST / Litografier / Färglitografi 14367499

nr 1436 7499

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Signerad, numrerad 7/360, daterad 93. Färglitografi, bildmått: 43x30cm, yttermått inklusive ram: 58x44cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:21:54

2/12 14:58:51 1      100 kr
5/12 13:09:22 2      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson