KONST / Litografier / Färglitografi 14367499
nr 1436 7499
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Signerad, numrerad 7/360, daterad 93. Färglitografi, bildmått: 43x30cm, yttermått inklusive ram: 58x44cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:21:54
2/12 14:58:51
100 kr
5/12 13:09:22
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson